Ми в соц.мережах: група в VK група в Однокласниках група в Facebook
UARU
Вхід

Правила користування сайтом ZAVTRA.KH.UA

Увага! Перед переглядом цього сайта уважно прочитайте ці правила. Якщо ви не згодні з цими правилами, не використовуйте цей сайт.

1. Терміни, що використовуються в цих Правилах

1.1. ZAVTRA.Харків (або Сайт) – афіша Харкова, відома під ім'ям «ZAVTRA.Харків», яка розміщена на сайті в мережі Інтернет за адресою: zavtra.kh.ua (включаючи всі рівні і сторінки зазначеного домену, як функціонуючі на дату прийняття Користувачем цих Правил, так і запущені та введені в експлуатацію протягом усього терміну його функціонування) та доступна Користувачеві через сайт, мобільну версію сайту, програми та інші ресурси, що є результатом інтелектуальної діяльності в формі програми для ЕОМ.
1.2. Користувач – фізична або юридична особа, яка завантажує, переглядає або використовує будь-яку інформацію з цього Сайту, або користується послугами даного Сайту в будь-якому їх вигляді (отримує розсилку по електронній пошті, користується сторінками пов'язаними з Сайтом в соціальних мережах та інше).
1.3. Рекламодавець - фізична або юридична особа, яка надає для розміщення рекламні матеріали на Сайті zavtra.kh.ua або в інтересах якої розміщуються рекламні матеріали на Сайті zavtra.kh.ua.

2. Загальні положення

2.1. Адміністрація Сайту надає Користувачу доступ до використання Сайту zavtra.kh.ua та його функціоналу на умовах, що є предметом цих Правил користування Сайтом zavtra.kh.ua. У зв'язку з цим Вам необхідно уважно ознайомитися з умовами цих Правил, які розглядаються Адміністрацією Сайту як договір приєднання відповідно до ст. 634 Цивільного кодексу України.
2.2. Факт відвідування Користувачем будь-якої сторінки сайту або використання послуг даного сайту в будь-якому їх вигляді (отримує розсилку по електронній пошті, користується сторінками пов'язаними з Сайтом в соціальних мережах та інше) свідчить про приєднання Користувача до даного договору та його повну згоду з усіма умовами користування Сайтом zavtra.kh.ua, які викладені в цих правилах користування Сайтом.
2.3. Ви погоджуєтеся на те, що в будь-який час ми можемо змінювати правила використання для даного Сайту без Вашої згоди. Зміни вступають в силу відразу після розміщення їх на Сайті. Якщо Ви користуєтесь Сайтом або послугами Сайту після розміщення змінених правил, то Ви, відповідно, приймаєте їх.
2.4. Погоджуючись з даними правилами, Користувач підтверджує, що повністю зрозумів усі без винятку пункти даних правил та цілком приймає їх. Також Користувач підтверджує, що ні в одному пункті даних правил користування Сайтом у нього не виникало подвійного трактування цих пунктів.

3. Використання Сайту

3.1. Користувачеві Сайту дозволяється його перегляд і використання за умови досягнення Користувачем 18 років на момент використання Сайту або послуг, що надаються Сайтом. Користувач сайту повинен бути дієздатним і правоздатним.
3.2. ZAVTRA.Харків дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали цього Сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах та будь-яких їхніх копіях.

Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.
3.3. Підписуючись на розсилку по електронній пошті на даному Сайті, Ви погоджуєтесь отримувати необмежену кількість разів електронні листи на свою e-mail адресу, яку Ви вказали в процесі підписки на розсилку на нашому Сайті zavtra.kh.ua.

Ви погоджуєтеся, що зміст електронних листів може бути будь-яким, в тому числі містити рекламні матеріали від третіх осіб.

Ви погоджуєтеся і розумієте, що інформація яка міститься в розсилці може бути недостовірною і Сайт zavtra.kh.ua або його власник не несуть ніякої відповідальності за її достовірність і за можливі збитки від її використання або невикористання.

4. Відмова від відповідальності

4.1. Сайт zavtra.kh.ua та його власник не несуть ніякої відповідальності за достовірність інформації розміщеної на Сайті або від імені Сайту у вигляді текстових та/або графічних матеріалів. Всі матеріали беруться з відкритих джерел в мережі інтернет, або надсилаються Користувачами сайту. При наявності у нас інформації про авторські права щодо будь-якого текстового та/або графічного матеріалу на Сайті, ми публікуємо поруч з ним посилання на джерело або дані про автора.
4.2. Сайт zavtra.kh.ua та його власник не несуть ніякої відповідальності за достовірність інформації, розміщеної в розсилці по електронній пошті у вигляді текстових та/або графічних матеріалів. Всі матеріали беруться з відкритих джерел в мережі інтернет, або надсилаються Користувачами сайту. При наявності у нас інформації про авторські права щодо будь-якого текстового або графічного матеріалу в розсилці, ми публікуємо поруч з ним посилання на джерело або дані про автора.
4.3. Сайт zavtra.kh.ua та його власник не несуть ніякої відповідальності за достовірність інформації, розміщеної в соціальних мережах від імені проекту ZAVTRA.Харків у вигляді текстових та/або графічних матеріалів. Всі матеріали беруться з відкритих джерел в мережі інтернет, або надсилаються Користувачами сайту. При наявності у нас інформації про авторські права щодо будь-якого текстового або графічного матеріалу в розсилці, ми публікуємо поруч з ним посилання на джерело або дані про автора.
4.4. Сайт zavtra.kh.ua та його власник на свій розсуд вирішують, які матеріали публікувати на сайті, а які ні. Сайт zavtra.kh.ua та його власник не несуть відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), які виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього Сайту або послуг даного сайту в будь-якому їх вигляді (розсилка по електронній пошті, використання сторінок пов'язаних з Сайтом в соціальних мережах та інше).
4.5. Матеріали та послуги цього Сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. ZAVTRA.Харків не гарантує точності та повноти матеріалів, програм та послуг, що надаються на цьому Сайті. ZAVTRA.Харків у будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на цьому Сайті. У разі застарівання матеріалів та послуг на цьому Сайті ZAVTRA.Харків не зобов'язаний оновлювати їх.
4.6. Сайт zavtra.kh.ua та його власник ні при яких обставинах не несуть відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього Сайту або послуг даного сайту в будь-якому їх вигляді (розсилка по електронній пошті, використання сторінок пов'язаних з Сайтом в соціальних мережах та інше).
4.7. Посилання на Сайті можуть привести вас на сторонні сайти, та в цьому випадку ми не несемо відповідальність за зміст, точність інформації, функціонування та будь-які зміни на цих сайтах. Будь-яке розміщення посилання на інший сайт не означає, що ми схвалюємо або підтримуємо його.
4.8. Ми не даємо жодних гарантій або тверджень, що матеріали на Сайті є повними, точними, достовірними, вчасно поновлюваними, не порушують права третіх сторін.
4.9. Ви користуєтесь цим Сайтом виключно на свій розсуд, на свій страх та ризик.

5. Права та обов'язки сторін

5.1. Користувач зобов'язаний при кожному відвідуванні Сайту zavtra.kh.ua або перед використанням послуг Сайту (розсилка по електронній пошті, використання сторінок пов'язаних з Сайтом в соціальних мережах та інше), ознайомитися та погодитися з цими правилами. Вони постійно доступні за адресою: http://zavtra.kh.ua/rules/ua/
5.2. Якщо Користувач не згоден з даними правилами, Користувач зобов'язаний негайно припинити використання Сайту або послуг, що надаються Сайтом (розсилка по електронній пошті, використання сторінок пов'язаних з Сайтом в соціальних мережах та інше).
5.3. Користувач має право повідомити адміністрації сайту будь-яку інформацію. Користувач несе відповідальність за достовірність наданої інформації, а також за можливі збитки будь-якого виду від її використання або невикористання.

Повідомляючи будь-яку інформацію адміністрації сайту, Користувач підтверджує, що має на це усі законні права. Повідомляючи будь-яку інформацію адміністрації сайту, Користувач підтверджує, що ця інформація або подія або захід не порушують Закони України.
5.4. Повідомляючи адміністрації сайту будь-яку інформацію, Користувач дає дозвіл Сайту та його власнику на використання будь-яких отриманих від Користувача матеріалів на свій розсуд. У тому числі дозвіл на передачу третім особам або їх публікацію.
5.5. Користувач зобов'язаний не порушувати Закони України. Користувач зобов'язаний не робити ніяких дій, які можуть привести до недоступності Сайту, отримання несанкціонованого доступу до Сайту та/або серверу на якому розташований Сайт.
5.6. Користувач зобов'язаний при використанні Сайту (та/або будь-яких сервісів пов'язаних з Сайтом) використовувати/надавати тільки свої контактні дані, в тому числі тільки свої адреса e-mail при підписці на розсилку та/або передачі будь-якої інформації Адміністрації сайту.
5.7. Сайт zavtra.kh.ua та/або його власник має право змінювати в будь-який момент за власним бажанням зміст, види, кількість надаваних на Сайті послуг або представленої на Сайті інформації.
5.8. Користувач зобов'язаний дотримуватися даних Правил користування Сайтом і Законів України.

6. Рекламні матеріали

6.1. На Сайті zavtra.kh.ua, в розсилці або на сторінках в соціальних мережах, які пов'язані з Сайтом, може бути присутня реклама у вигляді текстових та/або графічних матеріалів. Клік по рекламі може вести на сторонні сайти.
6.2. Сайт zavtra.kh.ua та його власник не несуть ніякої відповідальності за зміст рекламних матеріалів або сайтів, на які веде клік по рекламі, а також не несуть відповідальності за будь-яку можливу матеріальну та/або моральну шкоду, що може виникнути у зв'язку з переглядом рекламних матеріалів Користувачами Сайту.
6.3. Рекламодавець несе відповідальність за зміст, достовірність, точність рекламних матеріалів розміщених на Сайті zavtra.kh.ua та сайтів, на які вони можуть привести Користувача.
6.4. Рекламодавець несе відповідальність за будь-яку матеріальну та/або моральну шкоду, до якої може привести демонстрація на Сайті або в нашій розсилці його рекламних матеріалів.
6.5. Рекламодавець несе відповідальність за будь-яку матеріальну та/або моральну шкоду, до якої може привести демонстрація на сторінках соціальних мереж пов'язаних з Сайтом його рекламних матеріалів.

7. Конфіденційність

7.1. Під час використання Сайту Користувачем, можуть збиратися та оброблятися деякі дані:
- файли cookie;
- ір-адреси;
- e-mail адреси;
- параметри та налаштування інтернет-браузерів Користувача;
- інформація про інтернет-з'єднання, трафік, дату та час різноманітних дій Користувача.

Ці дані є знеособленими і не належать до персональних даних. Автоматичні рішення при обробці даних про відвідування сайту не мають правових наслідків для Користувачів.
7.2. Власник Сайту може здійснювати обробку зібраних даних будь-якими способами та в будь-яких цілях.
7.3. Власник Сайту має право передавати зібрані дані повністю або частково третім особам без повідомлення про це Користувача.
7.4. Власник Сайту має право передавати зібрані дані повністю або частково третім особам без отримання згоди на це від Користувача.
7.5. Дані Правила поширюються виключно на ті дані, які збирає Сайт zavtra.kh.ua. Всі дані, які збирають наші партнери або рекламодавці в процесі використання вами нашого Cайту або після переходу на інші сайти, регулюються відповідними угодами цих компаній. Будь ласка, ознайомтеся з ними, перш ніж надавати свої дані.
версія правил від 25.04.2017

п
і
д
п
и
с
к
а